Privatumo politika ir tinklapio naudojimo taisyklės

Privatumo politika kartu su www.saugima.com tinklapio naudojimo taisyklėmis  reglamentuoja jūsų naudojimąsi UAB „Saugima“ interneto svetaine. Ši Privatumo politika ir tinklapio naudojimo taisyklės netaikoma informacijai, kurią teikia ar renka trečiosios šalys. Šioje privatumo politikoje pateikiama informacija apie tai kaip renkame, naudojame, saugome ir tvarkome jūsų asmens duomenis, todėl atidžiai perskaitykite šią Privatumo politiką ir tinklapio naudojimo taisykles prieš pradedant naudotis  Saugima.com paslaugomis. Registruodamiesi ar kitaip naudodamiesi UAB „Saugima“ interneto svetaine turite patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote šią Privatumo politiką ir tinklalapio naudojimo taisykles ir įsipareigojate laikytis šių Taisyklių naudodamiesi www.saugima.com interneto svetaine.
Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika ir tinklapio naudojimo taisykles rekomenduojame nesinaudoti UAB „Saugima“ interneto svetaine.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Saugima“, juridinio asmens kodas 248238860, adresas Smėlynės g. 112 LT-35113, Panevėžys, Lietuva, kontaktinio telefono Nr. +370 2789400, el. pašto adresas: eshop@saugima.com (toliau –  Saugima.com).

1. KOKIUS ASMENS DUOMENIS MES RENKAME?

1.1. Mes renkame ir tvarkome tik tuos jūsų asmens duomenis, kurie yra pakankami ir būtini pasiekti tikslus, dėl kurių jie tvarkomi.

1.2. Asmens duomenys, kuriuos mes renkame ir tvarkome:

1.2.1. Privalomi registracijos duomenys: el. pašto adresas.

1.2.2. Alternatyvūs duomenys (duomenys, kuriuos pateikiate išskirtinai savo nuožiūra): vardas, pavardė, telefono numeris, pristatymo adresas, mokėjimo informacija (įskaitant, bet neapsiribojant banko sąskaitos numeriu), banko kortelės numeris.

Kurdami Saugima.com paskyrą, galite pateikti papildomų asmens duomenų, kurie nėra būtini norint naudotis Saugima.com interneto svetaine.

2. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TIKSLAI

2.1. Mes renkame Jūsų asmens duomenis tik nurodytais, aiškiais ir teisėtais tikslais ir netvarkome Jūsų asmens duomenų jokiais būdais, kurie būtų nesuderinami su šiais tikslais.

2.2. Siekdami suteikti jums prieigą prie Saugima.com interneto svetainės ir norėdami suteikti jums galimybę naudotis Saugima.com interneto svetaine tvarkome šiuos asmens duomenis:

2.2.1. registracijos duomenys

2.2.2. pardavimų vykdymo ir pagalbos užklausų tvarkymo tikslais tvarkome šiuos asmens duomenis:

2.2.2.1. pirkimų duomenys;

2.2.2.2. turinys, kuriuo dalijatės.

2.3. Norime, kad naudotis Saugima.com interneto svetaine būtų kuo paprasčiau ir patogiau, todėl siekdami gerinti savo paslaugas nuolat vykdome savo veiklos analizę, analizuodami ir valdydami šiuos duomenis:

2.3.1. slapukų duomenys;

2.3.2. analitiniai duomenys.

2.4. Jūs turite teisę bet kuriuo metu nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys, kurių tvarkymas grindžiamas Jūsų sutikimu. Tačiau, neturint privalomų duomenų neturime galimybės įvykdyti Jūsų pirkimo, nes pardavėjas negalėtų įvykdyti jūsų užsakymo.

3. KAIP PERDUODAMI JŪSŲ ASMENS DUOMENYS?

3.1. Jūsų asmens duomenys yra perduodami paslaugų teikėjams. Jūsų asmens duomenys perduodami paslaugų teikėjams, tokiems kaip pristatymo įmonės, skambučių centrai ir kitos įmonės, teikiančios paslaugas Saugima.com.

3.2. Teisinio proceso atveju jūsų asmens duomenys gali būti perduoti kitoms šalims - valstybės institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

3.3. Taip pat galime atskleisti jūsų informaciją kitoms šalims, kai esame įsitikinę, kad yra būtina atsakyti į teisėtus vyriausybės institucijų reikalavimus ar teisinių procesų atvejais (kaip antai teismo įsakymas, kratos orderis ar šaukimas į teismą).

3.4. Informuojame, kad Jūsų asmens duomenys gali būti perduoti už Europos ekonominės erdvės (EEE) ribų. Jūsų asmens duomenys perduodami už EEE ribų, jei tenkinamos šios sąlygos:

3.4.1. Duomenys perduodami tik mūsų patikimiems partneriams užtikrinantiems mūsų paslaugų Jums teikimą;

3.4.2. Su tokiais partneriais yra pasirašytos duomenų tvarkymo sutartys, kuriomis jie užtikrina Jūsų asmens duomenų saugumą pagal įstatymų reikalavimus;

3.4.3. Europos Sąjungos Komisija yra priėmusi sprendimą dėl valstybės, kurioje yra įsisteigęs mūsų partneris, tinkamumo, t.y. yra užtikrinamas tinkamo lygio saugumas.

4. KIEK LAIKO SAUGOME ASMENS DUOMENIS?

Jūsų asmens duomenys yra saugomi tiek laiko kiek yra būtina prekių įsigijimo sutarčiai įvykdyti bet ne trumpiau nei tą mus įpareigoja daryti mūsų veiklą reglamentuojantys teisės aktai. Jūsų asmens duomenys, kurie tvarkomi Jums sutikus su tokiu asmens duomenų tvarkymu yra tvarkomi ir saugomi iki Jūsų sutikimo atšaukimo dienos.

5. KAIP GALIU SUSIPAŽINTI SU SAVO ASMENS DUOMENIMIS, KURIUOS TVARKO SAUGIMA.COM?

5.1. Jūs turite teisę susipažinti su mūsų tvarkomais Jūsų asmens duomenimis. Su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis Jūs galite susipažinti šiais būdais:

5.1.1.  atsiųsdami mums prašymą el. paštu: eshop@saugima.com;

5.1.2. susisiekdami su mumis telefonu: +370 52789400.

6. KAIP GALIU KEISTI/TIKSLINTI SAVO ASMENS DUOMENIS?

6.1. Jeigu pastebėjote, kad Jūsų asmens duomenys yra netikslūs ar neišsamūs ir norite Juos pakeisti ar patikslinti tai galite padaryti šiais būdais:

6.1.1. asmeninės paskyros skiltyje „Redaguoti mano profilį“;

6.1.2. susisiekdami su mumis el. paštu: eshop@saugima.com;

6.1.3. susisiekdami su mumis telefonu: +370 52789400.

7. AR GALIU ATŠAUKTI SAVO SUTIKIMĄ IR KAIP TAI PADARYTI?

7.1. Savo sutikimą dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo galite atšaukti bet kuriuo metu. Sutikimą galite atšaukti keliais būdais:

7.1.1. asmeninės paskyros skiltyje „Redaguoti mano profilį“:

7.1.2. susisiekdami su mumis el. paštu: duomenuapsauga@saugima.com;

7.1.3. susisiekdami su mumis telefonu: +370 52789400.

8. SLAPUKAI. KAS TAI?

Kas yra slapukas?

Slapukas yra mažas failas, talpinantis raidžių ir skaičių derinius. Jis atsiunčiamas į kompiuterį jums lankantis tam tikrose svetainėse. Vartotojui grįžtant į svetainę, slapukai padeda svetainei atpažinti tai, kam vartotojas teikia pirmenybę. Pats slapukas nesaugo ir nerenka informacijos. Tačiau serveriui slapuką nuskaičius, suteikiama kokybiškesnė paslauga, pvz., prisimenant ankstesnius pirkinius ir sąskaitos informaciją.

Slapukus naudojame skaidriai ir atsakingai. Jie nekelia jokios grėsmės svetainės lankytojo kompiuteriui. Kokius slapukus įrašome, visuomet galite peržiūrėti savo naršyklėje. Jūs turite teisę nesutikti, kad būtų įrašomi ir naudojami slapukai, tačiau tokiu atveju kai kurios mūsų Internetinio tinklalapio funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Taip pat bet kada galite atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Trečiųjų šalių slapukai

Ši svetainė naudoja "Google Inc." ("Google") teikiamą "Google Analytics" - internetinės analizės paslaugą. "Google Analytics" naudoja vadinamus "slapukus", tekstinius failus, kurie saugomi jūsų kompiuteryje ir leidžia mums analizuoti svetainės naudojimą.

Slapukų naudojimas saugima.com

Elektroninėje parduotuvėje saugima.com svetainės slapukai naudojami:

  • Pirkėjo pasirinktų prekių krepšeliui formuoti.
  • Prisijungusio Pirkėjo tapatybei nustatyti.
  • Pirkėjo pasirinkimams prisiminti (pvz., pageidautinai svetainės kalbai, rezultatų rodymo skaičiui puslapyje) ir pan. Išjungus šiuos slapukus gali sutrikti svetainės darbas arba nebeveikti kai kurios funkcijos.

Kokius slapukus ir kokiais tikslais mes naudojame?

Mūsų svetainėje naudojama įvairių rūšių slapukų ir panašių technologijų, kurių kiekvienas turi specifinę funkciją. Žemiau lentelėje detalesni paaiškinimai.

Kaip aš galiu valdyti ir išjungti slapukus?

Slapukus galite valdyti per savo naudojamos naršyklės nustatymus pasirinkdami, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos ištrinti. Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Slapukų valdymo vieta priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės.  Žemiau pagal naršykles yra nurodymai, kurių pagalba galite valdyti slapukus:

Interneto tinklalapio naudojimosi taisyklės

1. Sąvokos

1.1. Toliau nurodytos šiose Taisyklėse vartojamos sąvokos turi tokias reikšmes:

1.1.1. Paskyra – interneto svetainėje www. Saugima.com Kliento sukurta paskyra;

1.1.2. Paskyros sustabdymas – veiksmai, kuriuos inicijuoja Saugima.com savarankiškai arba pagal Pardavėjo pranešimą, kai Klientas pažeidžia šias Taisykles, Privatumo politiką ir kitas sąlygas ir taisykles, pateiktas Interneto svetainėje. Tuo atveju, kai naudojimasis Kliento paskyra yra sustabdytas, Klientui yra apribojama galimybė prisijungti ir naudotis Paslaugomis tol, kol sustabdymas bus panaikintas.

1.1.3. Klientas arba Jūs – fizinis arba juridinis asmuo, kuris naudojasi Saugima.com Interneto svetaine / ir (arba) Paslaugomis;

1.1.4. Registruotas klientas – Klientas, sukūręs Paskyrą Saugima.com;

1.1.5. Privatumo politika – politika, reglamentuojanti Jūsų asmens duomenų tvarkymą Saugima.com;

1.1.6. Paslaugos – visos paslaugos, kurias Saugima.com teikia Klientui Interneto svetainėje;

1.1.7. Pardavėjas – juridinis asmuo UAB „Saugima“;

1.1.8. Pirkimo sutartis – tarp Kliento ir UAB „Saugima“ sudaryta pirkimo-pardavimo sutartis;

1.1.9. Interneto svetainė – interneto svetainė pasiekiama adresu https:// Saugima.com/;

1.1.10. Pirkinių krepšelis – prekių, kurias pasirenka ir nori įsigyti Registruotas klientas, sąrašas.

2. www.Saugima.com Paskyra

2.1. Norėdami gauti ir naudotis tam tikromis Saugima.com paslaugomis Jūs turite teisę registruotis Saugima.com interneto tinklapyje.

2.2. Registracija Interneto svetainėje yra nemokama.

2.3. Paskyros sukūrimui turite naudoti savo elektroninio pašto adresą. Naudojant vieną elektroninio pašto adresą galite sukurti vieną Paskyrą.

2.4. Visa informacija, kurią pateikiate sukurdami Saugima.com Paskyrą, taip pat informacija pateikta naudojantis Paskyra ar bet kuriuo kitu metu pateikta informacija, turi būti tiksli ir teisinga.

2.5. Registruodamiesi ir (arba) naudodamiesi Interneto tinklapiu, Jūs patvirtinate ir garantuojate Saugima.com, kad Jūsų pateikta informacija ir (arba) duomenys ir (arba) dokumentai yra tikslūs, galiojantys ir bus tokie kol panaikinsite savo Saugima.com Paskyrą.

2.6. Saugima.com pasilieka teisę savo nuožiūra atsisakyti leisti jums sukurti Paskyrą, nenurodant jums tokio atsisakymo priežasties.

2.7. Naudojantis Interneto tinklapiu ir (arba) neturėtumėte dalintis, perleisti ar kitaip leisti naudotis Jūsų Paskyra jokiems tretiesiems asmenims.  Visa atsakomybė už prisijungimo duomenų saugumą bei konfidencialumą, taip pat už bet kokių veiksmų Paskyroje atlikimą tenka Jums.

2.8. Jeigu pastebėjote ar įtariate, kad Jūsų prisijungimo duomenys, slaptažodis ar kitos saugumo priemonės buvo prarastos, pavogtos, neteisėtai pasisavintos ar buvo panaudotos bet jūsų žinios, rekomenduojame pasikeisti slaptažodį. Apie bet kokius Saugima.com Paskyros, slaptažodžių ar kitų saugumo priemonių pažeidimus, praradimus, ar vagystes turite nedelsiant informuoti Saugima.com. Bet koks nepagrįstas delsimas pranešti mums gali turėti įtakos Jūsų Paskyros saugumui, o taip pat sukelti Jums atsakomybę dėl nuostolių atlyginimo atsiradusių naudojantis Jūsų Paskyra.

2.9. Gavus Jūsų pranešimą dėl šių Taisyklių 2.8 punkte nurodytų aplinkybių buvimą, Saugima.com imsis pagrįstų priemonių, kad naudojimasis ir prieiga prie jūsų Paskyros būtų sustabdyta. Saugima.com negarantuoja, kad naudojimasis jūsų Paskyra bus sustabdytas nedelsiant ir neatsako už tai, kad naudojimasis Paskyra nebuvo nedelsiant sustabdytas ar užtruko ilgiau, nei galėjote tikėtis.

2.10. Sutikdami su šiomis Taisyklėmis, patvirtinate ir garantuojate, kad visos Jūsų Paskyroje vykdomos veiklos (įskaitant, bet neapsiribojant, prekių pirkimą, skelbimą, paspaudimus, atitinkamų laukų pažymėjimus, informacijos keitimą, prenumeratas, užsakymų bei mokėjimų pateikimą ir atlikimą taip pat bet kokių kitų veiklų atlikimą) atliekate Jūs.

2.11. Naudodamiesi Interneto tinklapiu patvirtinate, kad laikysitės visų taikomų teisės aktų reikalavimų.

2.12. Sutikdami su šiomis Taisyklėmis Jūs įsipareigojate naudotis Interneto tinklapiu asmeniniais tikslais. Bet kokie komerciniai veiksmai, įskaitant siūlymus pirkti, nuorodų įkėlimą į kitas interneto svetaines bei kiti su komercine veikla susiję veiksmai Interneto tinklapyje ir mobiliojoje aplikacijoje yra draudžiami.

2.13. Jūs turite teisę bet kada panaikinti savo Paskyrą pateikdami savo prašymą Saugima.com. Gavus Jūsų prašymą dėl Paskyros panaikinimo, Jūsų galimybė naudotis Saugima.com Paskyra bus laikinai sustabdyta.

2.14. Po Jūsų Paskyros panaikinimo,  Saugima.com Jūsų Paskyroje pateiktus duomenis saugos 6 mėnesius po Paskyros panaikinimo dienos. Per šį laikotarpį Jūs turite teisę bet kada atnaujinti savo Paskyra neprarasdamas jokios informacijos, pateikdami rašytinį prašymą Saugima.comInterneto svetainėje ir nurodytais kontaktais.

2.15. Jeigu per nustatytą terminą savo Paskyros neatnaujinsite, Jūsų Paskyra bus ištrinta.

2.16. Saugima.com turi teisė bet kada sustabdyti Jūsų teisę naudotis Paskyra arba ją negrįžtamai ištrinti, jeigu Jūs pažeidžiate šias Taisykles ar kitaip neteisėtai naudojate Interneto svetainę, ar Saugima.com teikiamas paslaugas.

2.17. Jeigu Jūsų naudojimasis Paskyra buvo sustabdytas, sustabdymo laikotarpiu Jūs negalėsite pirkti Saugima.com prekių bei naudotis kitomis paslaugomis.

2.18. Jeigu pažeidėte šias Taisykles ir Jūsų naudojimasis Paskyra buvo sustabdytas, informaciją apie pažeidimą bei Jūsų Paskyros statusą galite sužinoti kreipdamasis į Saugima.com.

3. Pirkimo procesas

3.1. Kiekvienas Klientas gali naudotis Interneto svetaine, nepriklausomai nuo to ar jis yra užregistravęs Paskyrą. Paskyrai užregistruoti naudotas el. pašto adresas negali būti naudojamas apsiperkant be registracijos. Šiuo atveju būsite paprašyti prisijungti prie savo Paskyros, jei pateiktas el. pašto adresas bus atpažintas, kaip užregistruotas Interneto svetainėje.

3.2. Pirmasis pirkimo veiksmas registruotiems Klientams yra prisijungimas prie Paskyros.

3.3. Suradę norimą įsigyti prekę, paspauskite aktyvų lauką „į krepšelį“. Iš ten būsite nukreipti į puslapį, kuriame turėsite įvesti pristatymo ir atsiskaitymo informaciją. Įvedę šią informaciją ir pasirinkę norimą pristatymo būdą, pasirinkite galutinio patvirtinimo mygtuką, kad Jūsų užsakymas būtų užbaigtas.

3.4. Pateikdami užsakymą Jūs sudarote sutartį su UAB Saugima.

3.5. Po apmokėjimo už užsakytas prekes, Jūsų užsakymas bus perduotas vykdyti.

3.6. Apie jūsų užsakymo būseną informuosime Jus elektroniniu paštu ir sms žinute.

4. Saugima.com teisės

4.1. Saugima.com turi teisę savo nuožiūra pakeisti, sustabdyti ar atsisakyti kai kurių ar visų Interneto svetainės funkcijų, taip pat pakeisti elementų išdėstymą Interneto svetainėje be išankstinio įspėjimo apie pakeitimą.

4.2. Saugima.com turi teisę savo nuožiūra bet kuriuo metu sustabdyti arba nutraukti Saugima.com Interneto svetainės veikimą be išankstinio įspėjimo. Tokiu atveju, Pardavėjas užbaigs vykdyti visus priimtus ir patvirtintus užsakymus, o pateikti naujų užsakymų per Saugima.com elektroninės prekybos svetainę nebebus galima.

4.3. Pasikeitus paslaugų teikimo sąlygoms (pavyzdžiui, pasikeitus rinkos sąlygoms, teisės aktams ir pan.), Saugima.com turi teisę pakeisti paslaugų teikimo apimtį ir/ar būdą, taip pat sustabdyti ir/ar nutraukti jų teikimą. Jei Klientas nesutinka su tokiais pakeitimais, Klientas turėtų toliau nebesinaudoti Saugima.com paslaugomis.

4.4. Jei Klientas bando pakenkti Saugima.com darbo stabilumui, saugumui ar nevykdo savo įsipareigojimų, Saugima.com turi teisę savo nuožiūra nedelsiant sustabdyti arba panaikinti Kliento prieigos prie Saugima.com interneto svetainės galimybę arba panaikinti Kliento Paskyrą be išankstinio pranešimo.

5. Trečiųjų šalių interneto svetainės

5.1. Interneto svetainėje gali būti pateikiamos nuorodos į trečiųjų šalių pavadinimus, ženklus, prekes ar paslaugas taip pat aktyviosios nuorodos į trečiųjų šalių svetaines ar informaciją. Tokiu nuorodų ar informacijos pateikimas Saugima.com nereiškia Saugima.com pritarimo, rėmimo ar rekomendacijų naudotis tokių trečiųjų šalių paslaugomis ar informacija.

5.2. Saugima.com neatsako už nuorodose pateiktų trečiųjų šalių interneto svetainių turinį ar nuorodas, esančias tokiose interneto svetainėse, įskaitant žiniasklaidos ar mobiliųjų programų platformas, su kuriomis bendradarbiauja ar kitaip sąveikauja Saugima.com. Saugima.com neatsako už tokių svetainių ar platformų operatorių veiksmus ar neveikimą. Naudojimasis trečiųjų asmenų interneto svetainėmis ar platformomis yra Jūsų atsakomybė, todėl prieš naudojantis tokių interneto svetainių paslaugomis rekomenduojame susipažinti su joms taikomomis taisyklėmis ir sąlygomis (įskaitant privatumo politiką).

6. Konfidencialumas

6.1. Paslaugų teikimo metu Saugima.com tvarko Jūsų  asmeninę, konfidencialią ir (arba) nuosavybės informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, jūsų asmens duomenis ir (arba) bet kokią kitą Jūsų pateiktą informaciją ir dokumentus, taip pat informaciją, susijusią su Jūsų ir Saugima.com santykiais. Įsipareigojame saugoti Jūsų pateiktą informaciją konfidencialiai ir naudoti tik tokiems tikslams, kurie susiję su paslaugų Jums teikimu. Jūsų pateikta informacija nebus naudojama jokiais kitais tikslais  ar atskleista tretiesiems asmenims, kurie nėra susiję su paslaugų Jums teikimu.

6.2. Konfidencialumo įsipareigojimas galioja visais atvejais išskyrus tuos atvejus, jeigu būtų susitarta kitaip arba kai atskleisti informaciją Saugima.com įpareigoja teisės aktų reikalavimai ir to reikalauja įgaliotos valstybės institucijos arba kai tokia informacija jau yra vieša.

7. Garantijų netaikymas

7.1. Saugima.com neteikia jokių garantijų dėl rezultatų gavimo naudojimosi Saugima.com Internetiniu tinklapiu, Saugima.com sistema, paslaugomis, informacija ar turiniu metu. Klientas yra pats atsakingas už naudojimąsi Interneto tinklapiu.

7.2. Saugima.com neteikia jokių garantijų dėl Interneto svetainės funkcionalumo, pateiktos informacijos ar turinio, o svetainė turi būti naudojama tokia, kokia ji yra paslaugų teikimo metu.

8. Atsakomybės ribojimas

Tuo atveju, jeigu pagal galiojančius teisės aktų reikalavimus Saugima.com yra laikoma atsakinga už atitinkamus pažeidimus, Saugima.com atsakomybė yra ribojama patirtų tiesioginių nuostolių dydžiu. Tiek, kiek tai neprieštarauja teisės aktams, Saugima.com, jos filialai, jos licencijų išdavėjai, tiekėjai ar bet kokios trečiosios šalys, nurodytos Interneto tinklalapyje, neprisiima atsakomybės už bet kokius atsitiktinius, netiesioginius, baudžiamuosius ir kitokius nuostolius, prarastą pelną arba žalą, atsiradusią dėl prarastų duomenų arba verslo nutraukimo dėl Interneto tinklapio, Saugima.com sistemų, informacijos, paslaugų ar turinio naudojimo ar nepasinaudojimo garantija, sutartimi, deliktu ar bet kuria kita teisine nepaisant to ar Saugima.com yra informuojamas apie tokios žalos atsiradimą. Kiek tai neprieštarauja teisės aktų reikalavimams, šiose Taisyklėse numatytos teisinės apsaugos priemonės yra išimtinės ir taikomos tiek, kiek tai aiškiai nurodyti šiose Taisyklėse.

9. Intelektinė nuosavybė

9.1. Tinklalapio turinys, t.y. tekstas, grafika, vaizdai, prekių ženklai, paslaugų ženklai, logotipai ir kitos medžiagos, yra saugomi autorių teisių ir kitų Lietuvos Respublikos ir Europos sąjungos teisės aktų ir priklauso Saugima.com. Neteisėtas tokio turinio naudojimas gali pažeisti autorių, prekės ženklų savininkų bei kitas įstatymų saugomas teises. Naudodamiesi Interneto tinklapiu Jūs neturi teisės parduoti, keisti, dauginti, rodyti, viešai atlikti, platinti, kurti išvestinius kūrinius ar kitaip naudoti Interneto tinklapio turinio bet kokiu būdu bet kokiu viešuoju ar komerciniu tikslu. Draudžiama naudoti Interneto svetainės turinį bet kurioje kitoje svetainėje ar tinkle esančioje kompiuterinėje aplinkoje bet kokiam tikslui.

9.2. Sutikdami su šiomis Taisyklėmis Jūs patvirtinate, kad Jums yra žinoma, kad Saugima.com turi išimtines teises į Saugima.com prekių ženklus. Jūs neturite teisės naudoti Saugima.com prekės ženklo jokiam produktui, paslaugai, domenui ar įmonės pavadinimo daliai, taip pat atlikti bet kokių  veiksmų, kurie prieštarauja Saugima.com išimtinėms teisėms, išskyrus, jeigu tokią teisę Jums suteikė Saugima.com ir tik tokia apimtimi, kiek tai nurodyta išankstiniame Saugima.com sutikime. Šiomis Taisyklėmis Jums nėra suteikiamos jokios kitos teisės išskyrus tiek, kiek tai yra reikalinga sukuriant Saugima.com Paskyrą ir naudojantis Interneto tinklapiu. Šiomis taisyklėmis Jūs įsipareigojate nesiimti jokių veiksmų, kuriais būtų ištrinami ar naikinami  Saugima.com pranešimai, kurie yra paskelbti viešai Interneto tinklapyje, įskaitant, bet neapsiribojant, pranešimus apie intelektinės nuosavybės teises.

10. Kita

10.1. Šioms Naudojimosi taisyklėms, privatumo politikai, pirkimo – pardavimo sutarčiai taip pat kitiems dokumentams (jei tokių yra) taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Bet kokie nesutarimai kylantis iš šių Taisyklių, privatumo politikos, pirkimo – pardavimo sutarties bei kitų taikomų dokumentų, bus sprendžiami pirkimo pardavimo sutartyje nustatyta tvarka.

10.2. Galiojimas. Šios Taisyklės galioja Jums naudojantis Interneto tinklapiu. Jums bus taikoma ta Taisyklių versija, kuri galios paslaugų Jums teikimo metu.

10.3. Pakeitimai. Šios Taisyklės ir kitos sąlygos gali būti keičiamos. Informacija apie pakeitimus skelbiama viešai Saugima.com Interneto svetainėje. Tuo atveju, jeigu nesutinkate su pakeitimais, Jūs turite teisę nutraukti sutartį su Saugima.com.

10.4. Negaliojimas. Jei bet kuri šių Naudojimosi taisyklių nuostatų bet kuriame teisme arba teisinėje institucijoje yra pripažįstama kaip negaliojanti, neįvykdoma arba neteisėta, likusios nuostatos lieka galioti. Nuostata pripažinta negaliojanti turi būti pakeista siekiant užtikrinti, kad ji būtų galiojanti,  vykdytina ir teisėta.

10.5. Vykdymas. Šios Taisyklės turi būti vykdomos Jūsų ir  Saugima.com. Jokia kita šalis nėra įpareigota vykdyti šių Taisyklių.