SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Siekdami užtikrinti patogų naudojimąsi mūsų puslapiu, jo funkcionalumą ir efektyvumą, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies).

Kas yra slapukas?

Slapukasyra mažas failas, talpinantis raidžių ir skaičių derinius. Jis atsiunčiamas į kompiuterį jums lankantis tam tikrose svetainėse. Vartotojui grįžtant į svetainę, slapukai padeda svetainei atpažinti tai, kam vartotojas teikia pirmenybę. Pats slapukas nesaugo ir nerenka informacijos. Tačiau serveriui slapuką nuskaičius, suteikiama kokybiškesnė paslauga, pvz., prisimenant ankstesnius pirkinius ir sąskaitos informaciją.

Slapukus naudojame skaidriai ir atsakingai. Jie nekelia jokios grėsmės svetainės lankytojo kompiuteriui. Kokius slapukus įrašome, visuomet galite peržiūrėti savo naršyklėje. Jūs turite teisę nesutikti, kad būtų įrašomi ir naudojami slapukai, tačiau tokiu atveju kai kurios mūsų Internetinio tinklalapio funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Taip pat bet kada galite atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Trečiųjų šalių slapukai

Ši svetainė naudoja "Google Inc." ("Google") teikiamą "Google Analytics" - internetinės analizės paslaugą. "Google Analytics" naudoja vadinamus "slapukus", tekstinius failus, kurie saugomi jūsų kompiuteryje ir leidžia mums analizuoti svetainės naudojimą.

Slapukų naudojimas saugima.com

Elektroninėje parduotuvėje saugima.com svetainės slapukai naudojami:

  • Pirkėjo pasirinktų prekių krepšeliui formuoti.
  • Prisijungusio Pirkėjo tapatybei nustatyti.
  • Pirkėjo pasirinkimams prisiminti (pvz., pageidautinai svetainės kalbai, rezultatų rodymo skaičiui puslapyje) ir pan. Išjungus šiuos slapukus gali sutrikti svetainės darbas arba nebeveikti kai kurios funkcijos.

Kokius slapukus ir kokiais tikslais mes naudojame?

Mūsų svetainėje naudojama įvairių rūšių slapukų ir panašių technologijų, kurių kiekvienas turi specifinę funkciją. Žemiau lentelėje detalesni paaiškinimai.

Kaip aš galiu valdyti ir išjungti slapukus?

Slapukus galite valdyti per savo naudojamos naršyklės nustatymus pasirinkdami, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos ištrinti. Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Slapukų valdymo vieta priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės.  Žemiau pagal naršykles yra nurodymai, kurių pagalba galite valdyti slapukus: